Kazanç Planı Detaylı Anlatımı,

RosioLife’da sizin için hazırlanan alt yapı, onlarca harika ürün ve sunduğumuz özgün Doğrudan Satış modeli sayesinde sıfır risk ile kendinize ait bir iş kurabilirsiniz. Üstelik bu işin en güzel yanı kazancınızın sınırını sadece sizin belirlemeniz!

Şeffaf ve güvenilir bir sistem ile çalışın!

RosioLife size sunduğu ürün ve hizmetleri her zaman detaylı şekilde açıklayan dokümanlar ile ulaştırır. Bu sayede örnek bir ürünün satışından kazanacağınız hem kişisel hem de ekip getirilerini ön görebilirsiniz. Her katalog bir temsilci fiyat listesi ile size ulaşır. Bu listede ürünün katalog satış fiyatı, temsilci alış fiyatı ve ürün prim puanı (PP) detaylı olarak gösterilir. Ayrıca RosioLife’daki işiniz ile ilgili genel bilgiler ve prim kazanç tablosunun detaylı biçimde açıklandığı RosioLife İş Rehberi her yeni RosioLife Temsilcisine ulaştırılır. Bu doküman içindeki bilgiler RosioLife’ın size olan taahhütü anlamına gelir ve her doğrudan satış firmasının temsilcisine sunması gereken en önemli dokümandır.

Sizi anlayan. Size göre hareket eden bir Türk Firması ile çalışın.

RosioLife %100 Türk sermayeli bir Doğrudan Satış firmasıdır ve eşsiz ürünleri ile sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Sektörde uzun yıllardır varlık gösteren global firmaların yanında işini profesyonel olarak yapan ve Türk insanını daha iyi tanıyan RosioLife ile geleceğinize yatırım yapın. Bu sayede hem daha iyi kazanç sağlayabilir hem de kişisel kazancınızın yanında yerli sermayenin güçlenmesine katkıda bulunursunuz. Unutmayın; Doğrudan Satışın en güzel yanı her temsilcinin firmanın gerçek birer ortağı olmasıdır.

RosioLife’daki avantajlarınız nelerdir?

Ekibiniz genişledikçe, çabalarınızın karşılığını dolgun primlerle alacaksınız

Öncelikle bağımsız iş ortağımız olan RosioLife temsilcimiz her satışından %13 satış karı elde eder. Bağımsız satışlarının yanı sıra ekip oluşturdukça ekip kazancı da elde etmeye hak kazanır. RosioLife’ta ekip nesil sayısı 3 kademeli olarak kurgulanmıştır. 1. Nesil ekibinizden %7, 2. nesil ekibinizden %5, 3.nesil ekibinizden %3 oranında prim kazanırsınız. Toplamda RosioLife temsilcimiz %7+%5+%3= %15 oranında prim kazanır. Böylece ekibiniz ne kadar büyürse büyüsün destek verdiğiniz herkes ile gönül rahatlığıyla çalışabilmenizdir.

Primleriniz her ay’ın 20’sinde hesabınızda!

RosioLife’ta kötü süprizlerle karşılaşmazsınız. Kuruluş felsefemiz; temsilcilerimizin emeklerinin  karşılığını zamanında ve tam olarak alabilmesi üzerine kurgulanmıştır. Bu işi ciddiyetle yapan herkesin RosioLife’a güvenmesi bizler için olmazsa olmazdır. RosioLife’ta prim ödemelerinin günü her ay’ın 20’sidir ve tüm RosioLife’lılar emeklerinin karşılığını taahhüt edildiği şekilde alırlar.

Yüksek kazançlı rakipsiz ürünlerle dolu ürün kataloğu!

RosioLife’ta sadece tek bir katalog ile birbirinden tamamen farklı mağazalarda bulabileceğiniz farklı ürün kategorilerine ulaşırsınız. Bu sayede ürün satışı yapan temsilcileriniz ya da siz farklı firmalar ile farklı ürünler için çalışma zorunluluğu hissetmezsiniz. Bu size hem zaman kazandırır hem de konsantrasyonunuzu sadece RosioLife’ta odaklamanızı sağlar.

Kampanya hediye ve teşvikler.

RosioLife’ta uyguladığımız sistem her zaman temsilci ve liderlerin kazanması üzerine kuruludur. Bu yüzden en sade haliyle bile en çok kazandıran doğrudan satış firmalarından birisi RosioLife olacaktır. Standart kazanç planının yanında devamlı yapılan hediye kampanyaları, kolaylıkla yeni temsilci edinebilmeniz için hazırlanan hoş geldin programı ve benzeri teşvikler ile her zaman daha fazla kazanırsınız. Her ürün satışınızda, satış tutarı kadar puan kazanırsınız. Örneğin 100 TL’lik satışınızda 100 puan kazanırsınız. Biriktirdiğiniz puanlar ile pek çok kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bunlar ücretsiz kargo, sepette özel indirimler, iş hacminiz büyüdükçe tatiller, arabalar gibi  pek çok sürpriz hediye kazanabilirsiniz. Kazancınızın sınırını siz belirlersiniz.

Dünya trendleri ve Türk insanının beğenilerinin harmanı.

RosioLife global vizyona sahip bir Türk firmasıdır. Sizin için hazırlanan ürünlerin tamamı hem Dünya’daki son trendleri yansıtır hem de Türk insanının beğenileri ile harmanlanmıştır. Bu sayede farklı ülkeler için üretilmiş ve size aynı şekilde sunulan ürünlerin yerine beğenilerinizi karşılayan ve trendleri takip eden ürünlere ulaşırsınız. RosioLife Temsilcileri’nin ürünleri satışa çevirmesi bu yüzden çok kolaydır.