Rosiolife 

Rosiolife, kurulduğu günden itibaren, işini en iyi şekilde yapan, Türkiye'de Doğrudan Satış sektöründe yer alan ilk Türk firmalarından birisidir. '' Sağlığınıza değer katan '' Rosiolife, aktif ticaret ve üretim tecrübesi ile faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, yenilikçi, duyarlı ve hizmet odaklı bakış açısı ile yoluna devam etmektedir. Geniş ürün gamı, birbirinden özel kampanyaları, yeni ürün katalogları, en yeni teknoloji ve en güvenilir ürünleri ile sektörlerinde başarıyla faaliyet göstermektedir. Ürün yelpazesi içinde masaj ve rahatlama ürünleri, cilt bakım ürünleri, hava temizleme cihazları, organik konsantre temizleyici serisi ve mutfak gereçleri kendi markaları ile yer almaktadır.


Rosiolife, masaj ve rahatlama ürünleri, cilt bakım ürünleri ve hava temizleme cihazları alanında doğrudan satış sektöründe koleksiyon genişliği açısından en büyük ürün gamına sahiptir. Sunduğu masaj aletleri, ozon cihazları, cilt bakım ürünleri, organik temizlik ürünleri vb. ürünlerin tüm üretimi Rosiolife'ın kendi üretim ve kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir. Bu sayede ürün kalitesini ve dayanıklılığını kategorisinde en yüksek seviyeye taşıma yetenek ve gücüne sahiptir.


Rosiolife, geliştirdiği yüksek teknoloji ürünlerinin yanısıra, organik kişisel bakım ürünleri ile de sağlığınıza sağlık katıyor. Biorosio  markası tamamen organik hammaddeler ile üretilen, ICEA sertifikalı, dermatolojik testlerden geçmiş ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünleri ile sizlerle buluşuyor.


Rosiolife, geniş ürün çeşitliğinin yanı sıra oluşturduğu özgün çok katlı pazarlama sistemi ile rakiplerinden farklılaşmaktadır. 18 yaşını doldurmuş her bireyin Rosiolife Temsilcisi olarak ek gelir sağlayabileceği ve hane kazancına katkı sağlayabileceği bir sisteme sahiptir. Bir çok Rosiolife Temsilcisinin kendi tercihine göre kazanç sağlayabileceği ve ister tam zamanlı ister yarı zamanlı bir iş kurabileceği esnek bir çalışma sistemine sahiptir.


Rosiolife 'ın hedefi hem sunduğu ürünlerle hem de sağladığı kendi işini kurma olanağı ile temsilcilerinin ve tüketicilerinin hayat standartlarını yükselterek kaliteli bir yaşama sahip olabilmeleridir.


Rosiolife , yeni nesil çalışan profilini ve temsilcilerinin ek kazanç sağlamasını desteklemek, çalışan deneyimini artırmak için kendisini, bünyesinde olan markalarını ve ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir. Rosiolife ile yapacağınız iş birliği sayesinde temsilciliğinizi değerli ve sürekli bir mesleğe dönüştürebilir, kendi işinizi kurarak kişisel yeteneklerinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda satış temsilcileri sosyal çevrelerini genişleterek yeni insanlarla tanışma ve yeni dostluklar kurma şansını yakalarlar.


Bu yüzden; Kaliteli yaşamın anahtarı, Rosiolife Temsilcisi olmaktır.